Ekonomi

Piyasa Kapanışından Sonra Hisse Hareketi: Cloudflare Yükseliyor, Pinterest ve Expedia Düşüyor

Mesai Sonrası Hisse Hareketleri:

Pinterest (PINS) hisseleri, şirketin dördüncü çeyrek gelirinin analistlerin tahminlerini kaçırdığını açıklamasının ardından %15 düştü. Aylık aktif kullanıcı sayısı yüksek olmasına rağmen her kullanıcıdan elde edilen ortalama gelir beklenen düzeye ulaşamadı.

Expedia (EXPE) hisseleri, ortalama analist beklentilerini karşılayan gelir ve hisse başına kazanç raporunun ardından %12 düştü. Ancak şirketin nakit akışı beklentilerin altında gerçekleşti. Ayrıca Expedia, yeni bir Yürütme Konseyi Lideri atadığını duyurdu.

Affirm Holdings’in (AFRM) hisseleri, şirketin son çeyrekte tahminlerin üzerinde gelir açıklamasına rağmen %16 düştü. Şirketin 2024 yılında satılan malların toplam fiyatına ilişkin öngörüsü yatırımcıları tatmin etmemiş olabilir.

Cloudflare (NET) hisseleri, şirketin dördüncü çeyrek mali sonuçlarının beklentileri aştığını açıklamasının ardından %14 arttı. Önümüzdeki ilk çeyreğe ve yılın tamamına ilişkin mali görünüm olumluydu.

BILL Holdings (BILL) hisseleri, şirketin son çeyrekte kazanç ve hisse başına kazanç varsayımlarını önemli ölçüde aşmasının ardından %12 arttı. Şirket ayrıca tüm yıl için mali görünümünü de iyileştirdi.

Doximity (DOCS) hisseleri, şirketin çeyrek için güçlü mali sonuçlar bildirmesine rağmen %7 düştü. Ancak yaklaşan mali yılın dördüncü çeyreğine ilişkin gelir tahminleri analistlerin tahminlerinin gerisinde kaldı.

Motorola Solutions (MSI) hisseleri, üç aylık kazanç raporunun yayınlanmasının ardından %5,5 düştü. Performans tatmin ediciydi ancak tüm yıl boyunca hisse başına kazanç iddiasının orta noktası ortalama analist iddiasından daha azdı.

Take-Two Interactive Software’in (TTWO) hisseleri, şirketin finans uzmanlarının beklediğinden daha düşük bir rezervasyon varsayımı sunmasının ardından %4,6 oranında değer kaybetti.

kaydeden Louis Juricic

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

ferizlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu